Menu

Ata Patent, müşterilerine marka, patent ve tasarım konularında hizmet vermek ve müşterilerin marka tescili, tescilli markalarının korunması ve haksız rekabetin önlenmesi hizmetlerini sunmak üzere 1996 yılında kurulmuş, 2013 yılında A.Ş. olarak tescil edilmiştir. Ata Patent A.Ş., kurulduğu günden beri Türk ve Yabancı müşterilerinin marka, patent, tasarım ve diğer fikri hakların korunması ile ilgili her türlü hukuki hizmetleri uygun fiyatla sunmaktadır. Hizmetlerimiz her türlü fikri hakkın seçilmesi, geliştirilmesi, başvuru ve tescil ile korunması ve sonrasında lisans verilmesi ile ilgili sözleşmelerin hazırlanması ve mahkemelerde savunulmasını içerir. Patent Büromuz bugün Türk ve yabancı şahıs ve şirketlerin her türlü avukatlık ihtiyaçlarına cevap veren İstanbul’un saygın fikri haklar hukuk bürolarından birisi haline gelmiştir.

Ata Patent, müşterilerine marka, patent ve tasarım konularında hizmet vermek ve müşterilerin marka tescili, tescilli markalarının korunması ve haksız rekabetin önlenmesi hizmetlerini sunmak üzere 1996 yılında kurulmuş, 2013 yılında A.Ş. olarak tescil edilmiştir. Ata Patent A.Ş., genel eğilimin aksine her alanda hizmet veren bir marka danışmanlık bürosu olmak yerine, uzman olduğu ticaret hukuku, şirketler hukuku, fikri haklar hukuku, marka, patent ve tasarım başvuru ve tescili işlemlerinde ve tecavüz ve haksız rekabet davalarında müvekkil ve müşterilerine hizmet vermektedir.

Ata Patent A.Ş. hukukçusu olarak bizler, yurtiçinde ve yurtdışında şimdiki ve gelecekteki müvekkil ve müşterilerimizin hukuki sorunlarını çözmemizin veya bu sorunların hiç oluşmaması için gerekli tedbirleri almamızın varoluşumuzun gereği olduğunu biliyoruz.